Home » Blog » Problemen rond arbeidsmigranten voor volgend kabinet

Problemen rond arbeidsmigranten voor volgend kabinet

door VL-Nieuws

Een volgend kabinet moet besluiten nemen over oplossingen voor de grote problemen die spelen rond arbeidsmigranten. Met sommige adviezen hierover, van een team onder leiding van oud-SP-leider Emile Roemer, kan dit kabinet nu wel al aan de slag.
In een reactie op voorstellen van commissie-Roemer schrijft minister Wouter Koolmees van Sociale Zaken in een Kamerbrief dat voor grote ingrepen voor de lange termijn dit kabinet niet meer genoeg tijd heeft.

Lees verder via nieuweoogst.nl

Meer leren over huisvesting arbeidsmigranten? Volg de 2-daagse HCB Cursus Huisvesting Arbeidsmigranten op 11 en 25 maart 2021 van het Haag Congres Bureau.

Dit vind je misschien ook leuk

Laat een reactie achter

* Door dit formulier te gebruiken, gaat u akkoord met de opslag en verwerking van uw gegevens door deze website.