Home » Blog » Ouders willen betere samenwerking en versimpeling financiering

Ouders willen betere samenwerking en versimpeling financiering

door VL-Nieuws

Het overgrote deel van de ouders (82 procent) is tevreden met de manier waarop zij de opvang van hun kinderen geregeld hebben. Bijna de helft van de ouders maakt gebruik van kinderdagopvang of buitenschoolse opvang, de andere helft valt terug op opa en oma.

Maar liefst 74 procent van de ouders vindt dat kinderopvang goed is voor de ontwikkeling van hun kind. Dat blijkt uit een onderzoek dat Ouders & Onderwijs met Het Kinderopvangfonds uitvoerde, in samenwerking met Voor Werkende Ouders. Er deden 1346 ouders aan mee, representatief voor de ouders in Nederland.

Lees verder via bbmp.nl

Leren over hoe u uw visie vertaald naar het gebouw en de inrichting? Doe 26 november online mee met de ‘NDKB 2020 – Doelgericht ontwerpen en inrichten van uw kinderopvang, basisschool of IKC’ georganiseerd door het Haags Congres Bureau.

Dit vind je misschien ook leuk

Laat een reactie achter

* Door dit formulier te gebruiken, gaat u akkoord met de opslag en verwerking van uw gegevens door deze website.