Gemeenten werpen nauwelijks barrières op tegen criminele investeerders in vakantieparken. Die wassen daar op grote schaal geld wit.
Door een gebrek aan kennis en capaciteit werpen gemeenten nauwelijks barrières op tegen criminele investeerders in vakantieparken. Die wassen daar op grote schaal geld wit, blijkt uit onderzoek van het Regionaal Informatie- en Expertise Centrum (RIEC) Oost-Nederland. Gemeenten staren zich blind op de voordelen voor het toerisme.
Lees verder via binnenlandsbestuur.nl
Meer leren over de omgang met bijzondere doelgroepen (arbeidsmigranten, woonwagenbewoners) en de aanpak van kwetsbare gebieden (waaronder aandachtswijken, vakantieparken, bedrijventerreinen, woonwagenlocaties en buitengebieden)? Kom naar de HCB Cursus ‘Aanpak bijzondere doelgroepen en kwetsbare gebieden 2023’ die start op 17 maart 2023 in Den Haag, georganiseerd door het Haags Congres Bureau.

3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2
Hans Boutellier: Polarisatie als gemobiliseerde vijandigheid – Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026
Deze kinderopvang is volledig digitaal en werkt met AI




