Medewerkers in de kinderopvang krijgen er in het komende anderhalf jaar gemiddeld 12 procent salaris bij. Ook worden extra maatregelen genomen om de werkdruk aan te pakken. Zo moet de kinderopvang aantrekkelijker worden nu er sprake is van een groot personeelstekort en personeel steeds minder tevreden is.
Na vijf maanden onderhandelen en dreiging met acties krijgen kinderopvangmedewerkers dan toch hun zin. Het gemiddelde van 12 procent extra wordt verdeeld in een gemiddelde verhoging van 7,9 procent in 2023 en nog eens 4 procent in 2024. De cao duurt tot de zomer van 2024. Daarna moet een nieuwe overeenkomst worden gesloten voor een half jaar.
Lees verder via nu.nl
Wilt u leren over slagvaardig teams en teaming? Kom 28 juni naar de HCB Masterclass ‘Slagvaardige Teams in kinderopvang, basisonderwijs en IKC 2023’ georganiseerd door het Haags Congres Bureau.

Demonstranten asielopvang Surhuisterveen ‘voelen zich niet gehoord’: voorvrouw krijg gebiedsverbod
Unieke aanpak stopt jarenlange overlast in Rotterdamse wijk: ‘Rustig vanaf nacht één’
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2





