Home » Blog » Kees van Nieuwamerongen nieuwe directeur van Jeugdautoriteit

Kees van Nieuwamerongen nieuwe directeur van Jeugdautoriteit

door VL-Nieuws

Kees van Nieuwamerongen start op 1 april als interim directeur-bestuurder bij de Jeugdautoriteit (JA). Hij komt over van het ministerie van Financiën waar hij kwartiermaker/waarnemend inspecteur-generaal is van de Inspectie Belastingen, Toeslagen en Douane.

Eerder heeft hij verschillende posities als directeur bekleed bij de Inspectie Leefomgeving en Transport, waaronder die van directeur Publieke Instituties en Control. Ook is hij secretaris geweest bij het College Financieel Toezicht op Curaçao en directeur Bestuursondersteuning bij het ministerie van VWS. Van Nieuwamerongen studeerde Algemene Economie aan de Vrije Universiteit van Amsterdam.

Lees verder via skipr.nl

Meer leren over Next Level toezicht in de praktijk? Kom naar de HCB Seminarreeks Toezicht in Transitie 2022 die begint op 1 april en is georganiseerd door het Haags Congres Bureau.

Dit vind je misschien ook leuk

Laat een reactie achter

* Door dit formulier te gebruiken, gaat u akkoord met de opslag en verwerking van uw gegevens door deze website.