In het dorp Zuilichem leven grote zorgen over de leefbaarheid, nu zich meerdere huisvesters van arbeidsmigranten bij de gemeente gemeld hebben. ,,Het beleid stelt geen maximum en wij krijgen onevenredig veel op ons bordje”, hield Rien van Veen, de voorzitter van de dorpsraad, de lokale politiek donderdagavond voor.
De Zaltbommelse raadscommissie vergaderde over de voortgang van de huisvesting van arbeidsmigranten. Daarvoor zijn een jaar geleden de spelregels vastgesteld.
Lees verder via bd.nl
Meer leren van oa Jeroen Kemna over de omgang met bijzondere doelgroepen (waaronder arbeidsmigranten en woonwagenbewoners) en de aanpak van kwetsbare gebieden? Kom naar de HCB Cursus die start op 4 november in Den Haag, georganiseerd door het Haags Congres Bureau.

Hoeveel dagen opvang is ideaal? Expert: ‘Drie dagen opvang? Dat is echt niet te veel’
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2
Hans Boutellier: Polarisatie als gemobiliseerde vijandigheid – Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026



