Hoe pakt Zwolle de invoering van de Omgevingswet aan? De VNG sprak met Jacco Albers, programmamanager Omgevingswet in deze gemeente. Er werd nagedacht over de vraag: Waar willen we naartoe en wat betekent dat voor de gemeentelijke organisatie; welk streefbeeld hebben we?
Albers: ‘Bij het bepalen van het streefbeeld hebben mensen uit alle hoeken meegedaan: van HR, ICT, processen en de mensen uit het kernteam Omgevingswet; juristen en beleidsmedewerkers. Afdelingshoofden en ook het college van B en W zijn aanwezig geweest om het belang te benadrukken.
Lees verder via vng.nl
Meer leren over de Omgevingswet? Kom naar de Nieuwspoort Seminarreeks De Juridische Overheid 2018 die start op 21 september in Nieuwspoort in Den Haag

Bezorgde burgers? Hoe rechts-extremisme structureel aanwezig is bij anti-azc-protestbeweging Defend Netherlands
Raad van State ziet mogelijkheden voor wet tegen verheerlijking terrorisme, maar eist eerst duidelijkere afbakening
Hans Boutellier: ‘Hoe kunnen we samenleven met verschillen?’



