03:23
31 mei 2026

Personeelsbeleid in primair onderwijs opnieuw positief beoordeeld

Personeelsbeleid in primair onderwijs opnieuw positief beoordeeld

Het personeelsbeleid in het primair onderwijs behoort tot de beste in de publieke sector. Geen andere onderwijssector én geen enkele andere publieke sector wordt door medewerkers zo positief beoordeeld op personeelsbeleid en leiderschapskwaliteit. Uit nieuw onderzoek komt een consistent en robuust positief beeld naar voren van het personeelsbeleid in de sector.

Om inzicht te krijgen in de werkbeleving van medewerkers in de publieke sector laat het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) elke 2 à 3 jaar het Werkonderzoek uitvoeren. Eind 2024 is een nieuwe meting uitgevoerd. Aan dit onderzoek hebben 2.372 medewerkers uit het primair onderwijs deelgenomen. Op basis van deze gegevens is op verzoek van de PO-Raad een specifieke rapportage over het primair onderwijs gemaakt.

Lees verder via poraad.nl

Meer leren van onder meer Kelly Libregts (Xpect013), Karen Strengers (voorzitter BMK) Prof. dr. Pauline Slot (Universiteit Utrecht) en Linda Maan (Actief Ouderschap)? Hoe kunt u actuele ontwikkelingen en veranderingen in de kinderopvang goed aanpakken? Het HCB Seminar ‘Checklist Kinderopvang 2026’ op 25 maart brengt u in één compacte middag weer op de hoogte van onderwerpen zoals Trends & OntwikkelingenImplicaties voor uw Organisatie en de rol van Leiderschap. 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *