Home » Blog » Onderzoek: zo pakt de kinderopvang zelf het personeelstekort aan

Onderzoek: zo pakt de kinderopvang zelf het personeelstekort aan

door VL-Nieuws

Kinderopvangorganisaties zijn zeer actief met het zoeken naar oplossingen voor het personeelstekort. Zo probeert twee derde van de organisaties het tekort op te lossen door nieuwe en bestaande medewerkers grotere contracten aan te bieden en zijn combinatiebanen misschien wel de toekomst, blijkt uit onderzoek door Kinderopvang werkt!.

Al tijden is het tekort aan personeel in de kinderopvangsector voor veel organisaties pijnlijk voelbaar. Roosters komen amper of niet rond en nieuw personeel is moeilijk te vinden. Toch zijn organisaties actief op zoek naar oplossingen voor het tekort aan personeel. En dat werpt zijn vruchten af.

Lees verder via kinderopvangtotaal.nl

Leren hoe je een wendbare organisatie wordt? Kom 9 juni 2022 naar de geheel nieuwe editie van het HCB Seminar ‘Checklist Kinderopvang’ deze keer over Wendbaarheid organiseren in de praktijk. Met Pauline Slot, Universitair Docent en onderzoeker op het gebied van kwaliteit in de kinderopvang, Universiteit van Utrecht, Mark Nijssen, oprichter en adviseur bij de organisatieontwerpers en Roswitha Heitbrink, Samensturend verandermanager.

 

Dit vind je misschien ook leuk

Laat een reactie achter

* Door dit formulier te gebruiken, gaat u akkoord met de opslag en verwerking van uw gegevens door deze website.