De gemeente Dongen gaat vanaf volgende week donderdag strenger optreden tegen drugshandel of -productie. Het zogenaamde Damoclesbeleid wordt aangescherpt. Dat heeft burgemeester Marina Starmans-Gelijns besloten.
De gemeente past sinds 6 november 2013 het Damoclesbeleid toe wanneer er in een woning of bedrijfspand een handelshoeveelheid drugs wordt aangetroffen. Vanaf eind januari gaat Dongen strenger optreden, het beleid wordt op verschillende punten gewijzigd. De aanpak van georganiseerde criminaliteit is één van de regionale prioriteiten volgens het beleidsplan van het OM, politie en de gemeenten.
Lees verder via BD.nl – Dongen gaat strenger optreden tegen drugshandel en productie
Op de hoogte blijven van het lokaal veiligheidsbeleid in uw gemeente en/of de belangrijkste wetswijzigingen? Bekijk het seminar aanbod op de site van het Haags Congresbureau.

Demonstranten asielopvang Surhuisterveen ‘voelen zich niet gehoord’: voorvrouw krijg gebiedsverbod
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2
Unieke aanpak stopt jarenlange overlast in Rotterdamse wijk: ‘Rustig vanaf nacht één’





