Als andere provincies last krijgen van de Brabantse aanpak van ondermijning, omdat criminelen zich daarheen verplaatsen, is dat een teken van het succes van die aanpak, zei de Bredase burgemeester Paul Depla donderdag tijdens een debat over de bevoegdheden tussen strafrecht en bestuur op het congres ‘Dealen met ondermijningsdelicten’.
Lees verder via binnenlandsbestuur.nl
Meer leren van Anita van den Berg en Jan van der Grinten over het actuele openbare orderecht? Kom naar de HCB Seminarreeks ‘Juridische Update 2019 voor Overheidsjuristen’ die start op 3 april bij het Koninklijk Instituut Van Ingenieurs in Den Haag. Georganiseerd door het Haags Congres Bureau en verder met seminars over De Omgevingswet, de herziene Aanbestedingswet en de Digitale Transformatie van het Openbaar Bestuur.

Hoeveel dagen opvang is ideaal? Expert: ‘Drie dagen opvang? Dat is echt niet te veel’
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2
Hans Boutellier: Polarisatie als gemobiliseerde vijandigheid – Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026



