Tussen woensdagochtend en donderdagochtend zijn 10.272 positieve coronatests geregistreerd. Daarmee komt het aantal nieuwe gevallen voor het eerst sinds 18 juli boven de tienduizend uit. Sinds het begin van de coronacrisis, meer dan zeshonderd dagen geleden, zijn er vijftien dagen geweest met meer positieve tests.
In de afgelopen zeven dagen zijn 58.375 positieve testuitslagen bij het RIVM gemeld. Dat is het hoogste weektotaal sinds 22 juli. Het komt neer op gemiddeld bijna 8.400 nieuwe gevallen per dag.
Dat gemiddelde stijgt nu vijf weken onafgebroken. Precies een maand geleden, op 4 oktober, lag het gemiddelde net iets onder de zeventienhonderd gevallen per dag. In een maand tijd is het niveau dus vijf keer zo hoog geworden.
Lees verder via nu.nl

Demonstranten asielopvang Surhuisterveen ‘voelen zich niet gehoord’: voorvrouw krijg gebiedsverbod
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2
Unieke aanpak stopt jarenlange overlast in Rotterdamse wijk: ‘Rustig vanaf nacht één’





