Home » Blog » ‘De eerlijke chauffeur moet zijn oneerlijke drugsvervoerende collega melden’

‘De eerlijke chauffeur moet zijn oneerlijke drugsvervoerende collega melden’

door VL-Nieuws

Veel drugs die Nederland binnenkomen, worden met vrachtwagens vervoerd. Volgens de politie weten goedwillende chauffeurs vaak precies wie de rotte appels zijn.

Een chauffeur uit Slowakije, een container uit de Rotterdamse haven, tijdens een politiecontrole op de grens met België. Terwijl een enorme röntgenscanner van de douane langs de truck wordt gereden, proberen agenten met handen en voeten contact te krijgen met de chauffeur, die geen Engels spreekt. Zijn kenteken kwam voor in een speciale lijst van de politie met mogelijk verdachte voertuigen, waarna de vrachtwagen naar een controlegebied op het industrieterrein van Hazeldonk werd gereden, ten zuiden Breda. Er blijken geen drugs in de container te zitten.

Lees verder via nrc.nl

Leren over een preventieve aanpak van ondermijning? Kom 9 juni naar het HCB Seminar De Veilige Gemeente 2021 georganiseerd door het Haags Congres Bureau.

Dit vind je misschien ook leuk

Laat een reactie achter

* Door dit formulier te gebruiken, gaat u akkoord met de opslag en verwerking van uw gegevens door deze website.