De Noodmaatregel Overbrugging Werkgelegenheid (NOW), waarmee ondernemers hun werknemers tijdens de coronacrisis kunnen doorbetalen, houdt te weinig rekening met de specifieke omstandigheden van evenementen- en horecabeveiliging. Dit schrijft Ard van der Steur, voorzitter van de Nederlandse Veiligheidsbranche, in een brief aan minister Wouter Koolmees (Sociale Zaken en Werkgelegenheid).
Volgens de brancheorganisatie kunnen deze beveiligingsbedrijven, die geconfronteerd worden met een groot omzetverlies, hierdoor onvoldoende gebruik maken van de NOW-regeling. De Nederlandse Veiligheidsbranche vraagt het kabinet de regeling zodanig aan te passen dat met dit seizoensgebonden karakter rekening wordt gehouden.
Lees verder via beveiliging.nl

Demonstranten asielopvang Surhuisterveen ‘voelen zich niet gehoord’: voorvrouw krijg gebiedsverbod
Unieke aanpak stopt jarenlange overlast in Rotterdamse wijk: ‘Rustig vanaf nacht één’
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2





