Als het aan de gemeente Meierijstad ligt, komen er een kleine 300 arbeidsmigranten wonen aan de Kraanmeer in Erp. Het college verleent – in principe – medewerking aan de huisvesting voor seizoensmedewerkers van Van den Elzen Plants op deze plek.
Momenteel wonen deze tijdelijke werknemers van Van den Elzen verspreid over vijftien locaties in Erp en omgeving. Het bedrijf heeft de nadrukkelijke wens meer mensen op één locatie te vestigen. Het wooncomplex, met plek voor 296 bewoners, staat gepland op het terrein van Van den Elzen zelf.
Lees verder via bd.nl
Meer leren over Huisvesting Arbeidsmigranten? Kom naar de 3-daagse HCB Cursus die start op 4 november 2022 met oa Jeroen Kemna, Frank van Summeren en Werner van Herle. Kijk op de website van het Haags Congres Bureau voor meer informatie.

Hoeveel dagen opvang is ideaal? Expert: ‘Drie dagen opvang? Dat is echt niet te veel’
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2
Hans Boutellier: Polarisatie als gemobiliseerde vijandigheid – Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026



