Er is een wijziging in het quarantaineadvies in het protocol Kinderopvang. De wijziging gaat per direct in; het aangepaste protocol verschijnt deze week.
Tijdens de laatste persconferentie heeft het kabinet aangekondigd dat er een nieuw quarantaineadvies komt. Vanaf nu geldt dat als jij een huisgenoot of nauw contact bent van iemand die positief is getest op corona, je niet meer in quarantaine hoeft als je:
- korter dan acht weken geleden positief getest bent, hersteld bent en geen klachten meer hebt;
- langer dan een week geleden een boostervaccinatie hebt gehad.
Lees verder via kinderopvangtotaal.nl
Leren hoe je een wendbare organisatie wordt? Kom 9 juni 2022 naar de geheel nieuwe editie van het HCB Seminar ‘Checklist Kinderopvang en Basisonderwijs’ deze keer over Wendbaarheid organiseren in de praktijk. Met Pauline Slot, Universitair Docent en onderzoeker op het gebied van kwaliteit in de kinderopvang, Universiteit van Utrecht, Mark Nijssen, oprichter en adviseur bij de organisatieontwerpers en Roswitha Heitbrink, Samensturend verandermanager

Hoeveel dagen opvang is ideaal? Expert: ‘Drie dagen opvang? Dat is echt niet te veel’
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2
Hans Boutellier: Polarisatie als gemobiliseerde vijandigheid – Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026



