In de gemeente Groningen komen relatief veel incidenten met verwarde personen voor. Samen met steden als Amsterdam en Rotterdam staat Groningen dan ook te boek als ‘hotspot’. Voor de aanpak van personen met ‘verward en onbegrepen gedrag’ kan Groningen nu rekenen op extra geld van het Rijk.
Dat hebben ministers Dilan Yesilgöz-Zegerius (Justitie en Veiligheid) en Conny Helder (Langdurige Zorg) bekendgemaakt.
Lees verder via rtvnoord.nl
Meer leren over de integrale aanpak van verwarde personen en stelselmatige daders? Kom naar de HCB Cursus ‘Integrale Persoonsgerichte Aanpak 2023’ die start op 25 mei in Den Haag, georganiseerd door het Haags Congres Bureau.
Meer leren over de omgang met bijzondere doelgroepen (arbeidsmigranten, woonwagenbewoners) en de aanpak van kwetsbare gebieden (waaronder aandachtswijken, vakantieparken, bedrijventerreinen, woonwagenlocaties en buitengebieden)? Kom naar de HCB Cursus ‘Aanpak bijzondere doelgroepen en kwetsbare gebieden 2023’ die start op 17 maart 2023 in Den Haag, georganiseerd door het Haags Congres Bureau.

Hoeveel dagen opvang is ideaal? Expert: ‘Drie dagen opvang? Dat is echt niet te veel’
Hans Boutellier: Polarisatie als gemobiliseerde vijandigheid – Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026
3 basisregels voor regie in de aanpak van polarisatie, radicalisering en extremisme: Impressie HCB Seminar De Veilige Gemeente 2026 – Deel 2



