Dinsdagavond rond 20.30 uur is op het Eilandplein in Duiven een woninginval uitgevoerd door de Dienst Speciale Interventies (DSI), in samenwerking met de politie. De actie volgde op een melding over een persoon met verward gedrag.
Pogingen om met de bewoner in contact te komen, onder meer via een onderhandelaar, leverden geen resultaat op. Daarop besloot de DSI de woning binnen te vallen. Tijdens de inval werden zogeheten flash bangs ingezet, wat gepaard ging met twee luide knallen die in de omgeving hoorbaar waren.
Lees verder via gelrenieuws.nl
Waar ligt uw burgemeester wakker van? Kom 1 april naar de 8e editie van het HCB Seminar De Veilige Gemeente, deze keer over actuele on- en offline risico’s in uw gemeente. Met aandacht voor hackers en online fraudeurs, explosies, jonge criminelen, de impact van online op offline, polarisatie & radicalisering en personen met onbegrepen gedrag. Ook gaan we in op een integrale aanpak, het delen van kennis- en informatie en de regelgeving daarbij. Kijk voor meer informatie en inschrijving op haagscongresbureau.nl.